MOŽNOSTI PRO VÁS

Nabízím vám:

  • Osobní konzultace na vaší cestě životem vycházející z mých osobních zkušeností, prožitků; zahrnuje například odstranění bloků a čistění energií včetně vašich čaker, čištění prostor i poradenství, seberozvoj, životní koučink aj. 
  • Osobní konzultace venku, které vás rychleji vyladí a harmonizují energií přírody. Jejich výhodou je otevřený prostor a přirozené proudění energií, díky kterým se rychleji otevřete a harmonizujete. Kde může konzultace proběhnout? V rámci procházky v lese, parku, kolem řeky či na silových místech Prahy a okolí. Vše je na domluvě.
  • Individuální nebo skupinové vedené meditacevedená meditace za doprovodu tibetské mísy se zaměřením na různé oblasti např. na harmonizaci energetických center; naplnění celé bytosti láskou; harmonizace elementů v těle atd. nebo Hudební meditace/relaxace s šamanským bubnem djembe a tibetskou mísou vše je na domluvě.
  • Čištění prostor, bytů, budov a pozemků + konzultace před/po
  • Balíček Prožitek zvukem neboli znovu-napojení na energie Země a Slunce, tj. napojení na život , více informací.
  • Lekce hraní na Tibetskou mísu
  • Čištění energetického pole psa – psi stahují na sebe veškeré negativní energie ze svého okolí – nemoci, negativní energie, nálady, entity, těžké energie prostoru aj., aby ochránili svého „pánička“, pokračování

 

Energetická výměna: navrhněte, co mi můžete poskytnout Vy jako energetickou výměnu za mnou poskytnuté služby. Například mi můžete zajistit suroviny pro přípravu jídla, již cca 10 let jsem na veganské stravě a s příchodem jara jsem plně přešel jen na ovoce a zeleninu, doplněno o loupanou pohanku.

Osobní konzultace (90 min.)
CESTA VPŘED – Hudební meditace (90 min.) uvnitř/v přírodě pro 1-8 lidí
CESTA VPŘED – Vedená meditace – individuální/skupinová (90 min.)
CESTA VPŘED – balíček Prožitek zvukem pro jednotlivce 60/90 min
Čištění prostor – bytů, budov, pozemků (dle časové a energetické náročnosti+konzultace 30 min)
Čištění prostor – konzultace/poradenství před/po 60/90 min
Lekce hraní na Tibetskou mísu (60/120 min.)
Čištění energ.pole psa + učení techniky (90 min)
Nenašli jste, co hledáte, ale přesto vnímáte, že to má být se mnou?
Určitě mi napište vaši představu – viz kontakt