O MNE

Pro tento život jsem si vybral hudební rodinu, kde táta hrál na kytaru a děda učil a hrál na akordeon. Když se podívám zpátky, tak v dětství jsem absolvoval základní a střední vzdělání obor kytara, na prvním stupni základní školy jsem zpíval ve sboru, po třicítce jsem si splnil svůj dětský sen a naučil se za 2 roky plně hrát na piano a pak přišla tibetská mísa, šamanský buben djembe a zvonkohry Koshi. Tóny a zvuky, tedy vibrace, mne provází po celý život stejně jako vás. Lišíme se jen v jejich vnímání. Vnímám celým tělem, můžete to takto mít i vy, stačí se tomu otevřít. Jsme multi-dimenzionální bytosti a naše možností jsou bez omezení.

V roce 2016 jsem absolvoval pětidenní pobyt ve tmě a následně 10 dní meditace Vipasana v Beskydech. Prošel jsem také řadou seminářů a terapií alternativních metod, které mi pomohly na mé cestě životem. V polovině roku 2018 jsem si pořídil svou první tibetskou mísu a koncem téhož roku západoafrický šamanský buben djembe, v roce 2022 zvonkohry Koshi. Na tyto nástroje jsem začal hrát intuitivně. Postupně jsem objevoval jejich možnosti a používal jejich blahodárné účinky pro práci s lidmi individuálně i ve skupině, k muzikoterapii, čištění prostor a míst, čištění a harmonizaci čaker, léčení těla a pro radost. Dnes již tyto nástroje používám pro svou vlastní relaxaci a prožitek. Také pracuji s minerály, využívám aromaterapii a maluji akrylátovými barvami obrazy.

Uvědomil jsem si, že po celý svůj život dělám terapeuta nejen sobě ale i lidem ve svém okolí. Postupnou prací na sobě jsem přešel z úrovně žití Mít (hlava) do úrovně žití Být (srdce) a nyní jsem se ještě více vědomě napojil na „ŽIVOT“ – na život zde na planetě Zemi a zároveň na život v celém Universu. Následně s tímto propojením přišlo další a to napojení na Zdroj našeho bytí – na naše slunce a centrální slunce a propojení s vědomím Gaia. Každé ráno cvičím Čchi-kung a napojuji se na tyto blahodárné proudy života.

Většinu času trávím v přírodě, kam se chodím harmonizovat, nabíjet nebo jen relaxovat. Rád chodím do lesa, k vodě a na silnější energetická místa. Z jednoho místa, kam moc rád chodím, jsem vytvořil posvátný háj – toto místo má nyní ještě silnější energie a pozitivně působí na vše kolem a také na všechny, kdo na toto místo vstoupí. Velmi rád také navštěvuji má oblíbená místa a to např.:

Sv. Jan pod Skalou, Brdské lesy (z Řitky přes Skalku do Řevnice), Říp (z obce Mnetěš přes Říp do Roudnice nad Labem), hradiště Staré zámky (Šember hradiště – krásná cesta z Vyžlovky do Českého Brodu) aj. Tady v Praze – Vyšehrad, Petřín, Divoká Šárka, Vokovická třešňovka, Obora Hvězda, Královská obora Stromovka, Letenské sady a Chotkovy sady, Dolní Počernice – zámek, zámecký park a rybník, Riegrovy sady aj.

V rámci Vedených meditací a Hudebních relaxací, které jsme spolu absolvovali celých 9 měsíců, v centru Avasa, se mi podařilo: získat nadhled nad svým životem; hlouběji se propojit se sebou; vyčistit a harmonizovat srdeční čakru; narovnat svou mužskou a ženskou energii; používat energii lásky (bez podmínek) v každodenním životě; pročistit a uzdravit svou rodovou linii; složit zkoušku; převést svého nejbližšího přítele na druhý břeh; plně přijmout svou sílu, moc a zodpovědnost za svůj život a svou misi zde na Zemi; obnovit a narovnat svou sebe-hodnotu hlavně v oblasti duchovna. Tím jsem se stal opět plno-hodnotnou vědomou bytostí a vnímám, že přichází nový život.

Vše, co jsem k tomu potřeboval bylo jen naslouchat svému vnitřnímu vedení a stát si za svým – nenechat se svést ze své cesty vnějšími vlivy. Jsem moc rád, že jsem tyto prožitky mohl podniknout s vámi a tím se rychleji posunout vpřed.

Žijeme to stejně - srdce
Žijeme to stejně – srdce 🙂

Cesta vede dál, Vpřed. Má vědomá přítomnost v každodenním životě se stále více zintenzivňuje. Jednodušeji si tvořím svou realitu, můj úhel pohledu na různé skutečnosti se změnil. Zesílila se vděčnost, propojení s předky a také všudypřítomná energie lásky a světlo. Můj život je mnohem sytější a jednodušší, plyne v lehkosti a přítomnosti. Jsem rád. Jsem vděčný, že ty nejtěžší lekce mám již za sebou a že jsem se díky nim mohl osvobodit a nyní jednodušeji zvládám výzvy každodenního bytí/života. Soucítím s ostatními, kteří svými „těžkými“ lekcemi teprve procházejí či teprve na svou cestu k sobě vykročili. Cesta vede vpřed a každý máme své tempo.

Jako důležité vnímám lásku k sobě a tím i ke všemu kolem, víru v sebe a život, žádat o pomoc, když je potřeba, trpělivost/správné načasování a spolupráci s předky. Otevřené srdce, zdravé hranice a vědomá přítomnost v živém životě, hojnost, radost, harmonie….život.

Krásné bytí nám všem 🙂 Jirka

Kontakt:

fb: Láska Jiří nebo

e: i.jir.fiala@gmail.com