O MNE

Narodil jsem se do hudební rodiny, kde táta hrál na kytaru a děda učil a hrál na akordeon. V dětství jsem absolvoval základní a střední vzdělání obor kytara a na prvním stupni základní školy jsem zpíval ve sboru. Jsem velmi empatická bytost, dříve jsem měl za to, že to takto mají všichni. V roce 2014 jsem se začal učit hrát na piano u učitelky Jarmily Šimonové, která se větší část života věnovala muzikoterapii.

V roce 2016 jsem absolvoval pětidenní pobyt ve tmě a následně 10 dní meditace Vipasana v Beskydech. Prošel jsem také řadou seminářů a terapií alternativních metod, které mi pomohly na mé cestě životem. V polovině roku 2018 jsem si pořídil svou první tibetskou mísu a koncem téhož roku západoafrický šamanský buben djembe. Na oba nástroje jsem začal hrát intuitivně. Postupně jsem objevoval jejich možnosti a dnes oba tyto nástroje používám k muzikoterapii, čištění prostor a míst, čištění a harmonizaci čaker, léčení těla a pro radost. Také pracuji s minerály, využívám aromaterapii a maluji akrylátovými barvami obrazy.

Uvědomil jsem si, že po celý svůj život dělám terapeuta nejen sobě ale i lidem ve svém okolí. Postupnou prací na sobě jsem přešel z úrovně žití Mít (hlava) do úrovně žití Být (srdce) a nyní jsem se ještě více vědomě napojil na „ŽIVOT“ – na život zde na planetě Zemi a zároveň na život v celém Universu.

Většinu času trávím v přírodě, kam se chodím harmonizovat, nabíjet nebo jen relaxovat. Rád chodím do lesa, k vodě a na silnější energetická místa. Z jednoho místa, kam moc rád chodím, jsem vytvořil posvátný háj – toto místo má nyní ještě silnější energie a pozitivně působí na vše kolem a také na všechny, kdo na toto místo vstoupí. Velmi rád také navštěvuji má oblíbená místa a to např.:

Sv. Jan pod Skalou, Brdské lesy (z Řitky přes Skalku do Řevnice), Říp (z obce Mnetěš přes Říp do Roudnice nad Labem), hradiště Staré zámky (Šember hradiště – krásná cesta z Vyžlovky do Českého Brodu) aj. Tady v Praze – Vyšehrad, Petřín, Divoká Šárka, Vokovická třešňovka, Obora Hvězda, Královská obora Stromovka, Letenské sady a Chotkovy sady, Dolní Počernice – zámek, zámecký park a rybník, Riegrovy sady aj.

V rámci Vedených meditací a Hudebních relaxací, které jsme spolu absolvovali celých 9 měsíců, v centru Avasa, se mi podařilo: získat nadhled nad svým životem; hlouběji se propojit se sebou; vyčistit a harmonizovat srdeční čakru; narovnat svou mužskou a ženskou energii; používat energii lásky (bez podmínek) v každodenním životě; pročistit a uzdravit svou rodovou linii; složit zkoušku; převést svého nejbližšího přítele na druhý břeh; plně přijmout svou sílu, moc a zodpovědnost za svůj život a svou misi zde na Zemi; obnovit a narovnat svou sebe-hodnotu hlavně v oblasti duchovna. Tím jsem se stal opět plno-hodnotnou vědomou bytostí a vnímám, že přichází nový život.

Vše, co jsem k tomu potřeboval bylo jen naslouchat svému vnitřnímu vedení a stát si za svým – nenechat se svést ze své cesty vnějšími vlivy. Jsem moc rád, že jsem tyto prožitky mohl podniknout s vámi a tím se rychleji posunout vpřed.

Žijeme to stejně - srdce
Žijeme to stejně – srdce 🙂