CESTA VPŘED – PROŽITEK ZVUKEM – pro jednotlivce

Krásný den, přátelé i klienti. Mám pro vás radostnou zprávu, která vychází z mé cesty vpřed, konkrétně z práce s vámi, mými přáteli/klienty na individuální i skupinové rovině. Vytvořil jsem nový balíček zvukových prožitků pro jednotlivce.

Tento balíček je tvořený Andělskými zvuky zvonkohry Koshi elementu vody, které uvolní vaše emoce z jemně-hmotných těl (hlavně těla emočního) a těla fyzického. Jak to probíhá? Dostanete do ruky zvonkohru a navedu vás, jak ji použít tak, aby došlo k tomuto uvolnění. Je to opravdu jednoduché – stejně jako život sám 🙂

Další částí balíčku je prožitek s Tibetskou mísou, pomocí které vás propojím s energií Země, vědomím Gaia a energií Zdroje, našeho Slunce. V obou případech spolu se zvuky tibetské mísy odstraním vaše bloky/překážky, které brání volnému proudění těchto energií vaší bytostí a zároveň se tím harmonizuje vaše ženská a mužská energie. Tímto znovu-napojením na oba proudy energií se dostanete do běžného harmonického stavu, ve kterém máme jako člověk zde na zemi fungovat.

Po tomto propojení následuje ještě jedno cvičení, ve kterém harmonizuji jednu z vašich čaker – výběr je intuitivní, nejčastěji to bývá čakra krční nebo srdeční – opět pomocí tibetské mísy.

Na základě vašich zkušeností s těmito prožitky mohu říci, že se budete cítit velmi příjemně, uvolněně, více napojeni na život zde na zemi a v celém universu a hlavně můžete jednodušeji pracovat na svém vnitřním rozvoji na vaší cestě vpřed.

Balíček zvukových prožitků je v délce 60 a 90 minut. Celou nabídku mých služeb naleznete v sekci Možnosti se mnou.

Tímto vám všem ze srdce děkuji a těším se na naše společné spolu-tvoření na naší cestě vpřed.

Požehnané dny, Jirka.

Jednoduchý návod pro využití zvonkohry pro sebe-léčení, sebe-harmonizaci…. odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.