Čištění energetického pole psa a jeho harmonizace

  • Psi stahují na sebe veškeré negativní energie ze svého okolí – nemoci, negativní energie, nálady, entity, těžké energie prostoru aj., aby ochránili svého „pánička“. Můj přítel Samuel, 15-ti letý pes, začal být cca před rokem častěji bez energie, nepohyblivý až apatický, často se mi stávalo, že když jsem jej hladil, má nálada se zhoršila nebo jsem z ničeho nic začal být vzteklý.
  • Hledal jsem příčinu až mi došlo, že psi na sebe opravdu stahují energie z okolí a dokud se ony nepročistí např. procházkou ideálně ve smíšeném lese alespoň 30 minut, jsou pořád plni těchto nepříznivých vlivů, které ovlivňují jejich zdraví/sílu/energii a to samé i člověka, který se jich dotýká/je v jejich poli. Začal jsem intuitivně pravidelně čistit jeho energetické pole /auru/ krátkou meditací, kterou se odstraní veškeré tyto energetické nánosy/černé shluky, pak mu vždy vytvořím ochranné vajíčko a naplním ho láskou a zdravím.
  • Když jsem to udělal poprvé, hned po skončení tohoto procesu, jsem jej slyšel z vedlejší místnosti, jak ten pes, který se ještě den před tím ani nechtěl sám postavit, reagoval až na opakované výzvy, ocas stažený mezi nohama, tak u něj byla vnímatelná okamžitá změna – bylo slyšet zývání (uvolnění psychiky/napětí), otřepání a přišel za mnou a vrtěl ocasem, venku byl jako vyměněný. Proto jsem začal tuto techniku praktikovat pokaždé, když se jeho chování/bytí znatelně zhoršilo. Pokaždé, když to udělám, oživne, je čilý, kontaktnější, více přítomný, vyzařuje zdraví.
  • Proto jsem se rozhodl tuto možnost poskytnout dál – i vašemu pejskovi a také, máte-li o to zájem, tuto jednoduchou techniku naučit i vás. V praxi vám tato technika zabere cca 20 – 30 minut.
  • Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.