Čištění prostor – doplnění

Krásný den, přátelé. Přináším vám dnes doplnění informací k příspěvku Čištění prostor Poslední dny ke mne přichází informace prostřednictvím vás, lidí, o tom, že jste prostory čistili, ale po nějaké době – krátké/dlouhé se vše vrátí do původního stavu před čištěním, tj. ty špatné energie se tam po nějaké době objevují opět a zase znova.

Víte, je potřeba se zamyslet nad tím, proč jste si vybrali tuto zkušenost? Proč jste se rozhodli absolvovat přítomnost nízko-vibračních entit/bytostí z astrálu aj. ve vašich příbytcích – bytech, domech, chatách, pozemcích atd.? Má vás to něco naučit? Je to vaše karma, tzn. máte zažít stejný prožitek z druhé strany? Máte schopnosti toto vše odstranit a tato zkušenost má posloužit k znovu-probuzení těchto sil? … otázek je spousta… Každopádně nic se neděje náhodou.

Já to mám tak, při čištění prostor to vždy provádím s dotyčným, v jehož prostoru se to děje. Tím, že to provádíme společně, se on učí nebo také rozpomíná, jak to udělat sám. Také dohromady máme větší sílu. Ale hlavně nepřebírám zodpovědnost za tyto skutečnosti na sebe, ale přenechávám ji na tom dotyčném člověku v jehož životě se toto děje – každý máme zodpovědnost za svůj život.

Takže mějte prosím na paměti, že, když provedete čištění prostor/sebe sami nebo s někým, je potřeba udržet vnitřní stav takový, který neumožní se těmto entitám navrátit zpět. Protože pouze vy umožňujete, aby se to dělo.

Tato celá věc mne díky jedné paní přivedla k tomu, že někteří z vás potřebují před čištěním prostor delší konzultaci a po samotném čištění také, proto jsem se rozhodl vytvořit zvýhodněný balíček těchto konzultací – více viz možnosti se mnou.

Krásné dny nám všem, Jirka.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.