Čištění prostor

Poslední dobou se na mne obrací stále více lidí s požadavkem – jak vyčistit prostory (místnot např. ložnice, byt, dům, zahrada). Vždy jim dávám jednoduchý návod, který může zvládnout každý sám, dávám jim na sebe i kontakt pro příprad, že s tím budou potřebovat pomoci.

Tento jednoduchý návod vychází z mého života, kdy se objevily jednoduché techniky, když bylo potřeba, a velmi rád je předávám dál. Můžete je použít na jakýkoli prostor včetně hotelového pokoje, chaty/chalupy, místa, kde budete stanovat, aj.

V prvé řadě vždy doporučuji udělat vedenou meditaci od pana Miroslava Zelenky – Meditace na vyčištění obývaného prostoru.

Toto zvládne opravdu každý, vedená meditace je meditace, ve které jste provázení krok za krokem. Děláte pouze to, co slyšíte, že máte dělat. Někdy je potřeba tuto meditaci udělat vícekrát – jedním z důvodů může být i to, že meditujete poprvé a účinek není 100% nebo že nános energií je tak velký, že jedno čištění nestačí – vícekrát může být každý den jednou nebo obden nebo jednou za měsíc – vy sami ucítíte, zda je potřeba meditaci zopakovat nebo je prostor vyčištěn.

Poté doporučuji tento prostor zabalit do ochranného vajíčka a naplnit energií lásky – opět viz meditace pana Miroslava Zelenky – Vytvoření ochranného vajíčka. Tím si zajistíte, že tento prostor bude energeticky chráněn a zároveň bude plný lásky tzn. budete se v něm cítit krásně. Tento postup vytvoření ochranného vajíčka můžete kdykoli zopakovat a tím posílit energetickou ochranu prostoru. Toto ochranné vajíčko můžete vytvořit i kolem sebe, vašich blízkých či domácích mazlíčků.

Lidé často v prvním kroku sahají po vykuřovadlech jako je např. Šalvěj, šalvěj bílá, Palo santo dřevo, Kadidlo či vonné tyčinky aj.– určitě je použijte, pokud to tak cítíte. Ideální je začít a jít s vykuřovadlem od dveří/vstupu do místnosti zleva doprava po obvodu zdí/stěn, rohy místnosti vykuřovat vždy odspodu směrem nahoru – klidně začít cca 15 cm vlevo od rohu a kouřem vykuřovadla se blížit ke středu rohu a pak vykuřovat směrem nahoru. Takže projít celou místnost zleva doprava, vykouřit i všechny rohy a dojít po obvodu až ke vstupu, kde jste začali. Pokud máte ptačí brko, můžete při vykuřování stěny i rohy vymést pohybem od stěny k sobě, důležité je, abyste tím brkem jakoby nabírali krouživým pohybem kouř. Tím vyčistíte/vykouříte prostor po obvodu, pak ještě dočistěte vnitřní část prostoru – kouř a brko – princip je stejný.

A další věc, která funguje je to, že po vyčištění prostoru umístíte do rohů místnosti misky se solí. Stačí použít tu nejobyčejnější sůl. Sůl do sebe vtáhne zbývající negativní energii a jiné nízké energie, pohltí také případnou vlhkost a místo harmonizuje. Tuto sůl pak vyhoďte. Jak často sůl měnit? Záleží na tom, jak moc zanesený prostor byl a také jak moc těžkými energiemi + vliv okolního prostředí (továrna, vysílač (radiace), silnice, vlhkost domu aj.). Ve standardním ideálním případě stačí sůl vyměnit za týden max dva, pak třeba co 3 měsíce. Každopádně i po aplikací soli do rohů místnosti pocítíte změnu energií v prostoru.

Internet je plný těchto informací a návodů, jak pracovat s vykuřovadly a se solí. Vyberte si pro sebe ten, který vás osloví.

Příklady:

Oslovila mne kamarádka, že se přestěhovala do nového bytu a že tam jsou zvláštní energie, má pocit, jako by tam ještě někdo byl. Říkal jsem jí o možnotech a udělali jsme spolu meditaci pana Zelenky na Vyčištění obývaného prostoru a následně zabalili byt do ochranného vajíčka – sama byla překvapená, protože hned vnímala změnu a cítila proměnu energií v bytě.

U rodičů jsem čistil jejich pozemek/zahradu. Měl jsem s sebou Tibetskou mísu a šamanský buben djembe. Intuitivně jsem sáhl po bubnu a cca 20 minut jsem s ním pracoval – v rámci bubnování jsem propojil toto místo se Zemí (tím se vyčistily všechny negativní nánosy) a dál propojil toto místo se Zdrojem (Sluncem). Tím se místo plně energeticky zprůchodnilo a harmonizovalo. Síla zvuků bubnu vypovídá o tom, jak moc je prostor zanesen. V tomto případě sousedé říkali, že to bylo jako když jedou indiáni do boje…. Ano, místo bylo energeticky hodně zanesené, zatížené.

Když jsem na brigádě na recepci v centru Avasa, tak ráno vezmu Tibetskou mísu a jdu od vstupních dveří doleva po obvodu všech stěn všech místností až dojdu zpět ke dveřím – a na mísu točím. Když se palička na míse zastaví, znamená to, že tam je blok/místo je neprůchozí, to místo pro-bimbám údery paličky na mísu – tím se místo hlouběji pročistí – udělám krok dozadu a začnu točit znova. Když se palička nezastaví, pokračuji dál, když se zastaví, pro-bimbám místo znova a přenesu do něj svou pozornost. První točím paličkou na mísu doleva (propojení se Zemí) a pak jdu druhé kolo, kdy točím doprava (po směru hodinových ručiček, propojení se Zdrojem – Sluncem). Tímto postupem se celé toto centrum harmonizuje, očistí od jakýchkoli nízkých energií či nánosů a všichni se tam pak cítíme lépe.

U sebe doma čistím intuitivně – když se přestěhuji do nového bytu, tak meditací, cca každý den bubnuji a očištění bytu zahrnuji do svého záměru, takže je prostor čištěn pravidelně. Někdy mi intuitivně příjde, že mám použít vonnou tyčinku a ptačí brko. Jindy zase použiji Tibetskou mísu. Třeba v tomto bytě, kde jsem nyní, jsem začal meditací pana Zelenky, pak sůl do rohů místností a časem jsem zjistil, že v kuchyni je hodně těžká energie, která vyvolává ve mne zlost a vztek – takže jsem tam udělal oltář a svoji meditaci, kterou jsem místo vyčistil. V meditaci jsem zjistil, že tam krom jiného dřív bylo tábořiště vojsk, která táhla na Prahu. Od té doby je kuchyň energeticky čistá.

Věřím, že vám tyto rady pomohou, určitě je předávejte dál. V případě, že vám tento postup nestačí nebo byste rádi tyto kroky podnikli společně, určitě se mi ozvěte – viz kontakty.

Čištění prostor – doplnění

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *