Duchovní zákon ODPOVĚDNOSTI..

Zodpovědnost je schopnost vhodně reagovat na osobu nebo situaci. Výzvy posílá vesmír, aby změřil nebo zkontroloval, jak reagujete na každou situaci. Následné zkoušky vás připraví na duchovní povýšení. Je na vás, abyste dokázali, že zodpovědnost zvládnete. Před povýšením musíte projít testem. Pokud se postavíte ke všem výzvám s integritou, váš duchovní pokrok bude posílen.Všechno a každý, o koho se máte starat, je zodpovědnost. Pokud na výzvu neodpovíte, bude vám odebrána a může být znovu prezentována jindy. MÁŠ ZODPOVĚDNOST ZA VŠECHNO VE SVÉM ŽIVOTĚ.

Všimněte si, jak pečujete o sebe, své děti, domov a zahradu, své domácí mazlíčky a majetek. Máte zodpovědnost se o ně starat. NEMŮŽETE V ŽIVOTĚ PŘEVZÍT VELKOU ZODPOVĚDNOST, POKUD SE NESTARÁTE O SVÉ VLASTNÍ POTŘEBY. Je třeba pečovat o vaše emoce a ducha. Musíte pečovat o své fyzické tělo a pečovat o svůj emocionální stav. Každý jednotlivec je zodpovědný za své pocity a svůj osud a vy nemáte právo nést za něj břemeno někoho jiného, protože by to zabránilo jeho osobnímu růstu. (Jako rodiče pro své děti! ) Když přebíráme zodpovědnost za rozhodnutí někoho jiného, nesloužíme jeho nejvyššímu růstu ani dobru. Vaší zodpovědností je posílit a posílit ostatní a povzbuzovat je, aby nesli vlastní zodpovědnost!

Většina z nás promítá své vlastní pocity na ostatní. Pokud nemůžete někomu říct o situaci nebo o tom, jak se cítíte v případě, že se cítí zraněný, žárlivý, naštvaný, v depresi nebo žárlivý, berete zodpovědnost za jeho pocity a děláte je jako nespravedlnost. Když mluvíme upřímně o svých vlastních pocitech, přebíráme zodpovědnost sami za sebe a tím propouštíme druhého člověka a stejně tak i sebe.

Když pochopíme Duchovní zákon odpovědnosti, už nikoho neobviňujeme, ani nepromítáme své pocity na ostatní!!! Skutečná zodpovědnost je schopnost reagovat na potřeby všech kolem sebe – na květiny, stromy, zvířata, lidi i planetu. Vyvinutá bytost reaguje laskavě na každého živého tvora ve vesmíru. Nezáleží na tom, co se nám stane – ale jak na to reagujeme!*

Joanne Walmsley Posvátní písaři

Jessica Woods

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *