Lunární technika zhmotňování přání

Zdravím vás, přátelé. Dnes máme opět úplněk – tentokrát ve lvu. Rád se s vámi podělím o krásnou zprávu. V červnu, konkrétně 25.6.2021, jsem dával na svůj FB profil Aquila Jirka příspěvek s technikou – Lunární technika zhmotňování – strana 172 a do vysvětlení 173 z knihy Plejádské učení, Nová kosmologie pro věk světla, Barbara Hand Clow.

Svůj seznam jsem pečlivě vytvořil – dle návodu – přidám níže pod text – a včera večer jsem na tento svůj seznam narazil a zjistil jsem, že se mi v horizontu 6-ti měsíců splnilo 6 přání ze 7 mi 🙂 to sedmé je holt energeticky náročnější a vnímám, že je pořád v procesu zhmotňování.

A jak jsem to udělal? Dle návodu – viz foto knihy. Pak jsem ten seznam odložil a nechal být. Zpočátku bylo obtížné to pustit – hlava se vměšovala ale časem jsem na seznam úplně zapomněl 🙂 a včera jsem si vzpomněl.

A musí být přání jen hmotná? Nemusí, mohou být i „energetická“ – třeba přání mít otevřené srdce nebo vyzařovat lásku…. cokoli si přejete. Takže pokud jste si ještě svůj seznam 7-mi přání nevytvořili, tak s chutí do toho! Já si připravím svých dalších 6 přání k realizaci.

Krásné dny nám všem – ze srdce do srdce. Zdraví Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *