Předjarní vnitřní očista

Nedávno se ke mne již opakovaně dostala informace, že máme používat své jméno v základním tvaru. Mé jméno je Jiří. Na internetu jsem dohledal, že význam tohoto jména je rolník, zemědělec. Většinou mi lidi říkají Jirko i já jsem si říkal Jirka.

Dnes, když jsem procházel lesem jsem si řekl nahlas Jiří, a projela mým celým tělem husina – zevnitř-ven. Pak jsem si nahlas řekl – Miluji tě Jiří – a husina mnou projela znova. Pak jsem řekl – Miluji tě Matko – a cítil jsem tlak v nártu, zevnitř-ven, něco se začalo uvolňovat. Opakoval jsem to – Miluji tě Matko – opakoval tak dlouho, dokud jsem nezačal zívat. Pak jsem řekl opět Miluji tě Jiří a pozoroval svým vnitřním zrakem, kde všude se line energie zevnitř ven. Bylo to v levém nártu, v levém rameni. Pak jsem říkal – Miluji tě Matko. Miluji Tě Jiří, opět dokud jsem nezačal zívat. A pak, jak jsem kráčel lesem dál, se místo Matko objevilo Ženo, postup byl stejný jako s Matkou, uvolnilo se něco v levém kyčli. Vnímal jsem, že je důležitá odpověď Miluji tě Jiří. Pak se místo Matko objevilo Dívko, Otče, Muži, Mládenče, Dítě, Živote, Rode, Lásko, Země, Slunce, Planety, Vědomí, Interakce, Zkušenosti, Duchu, Duše, Přítomnost. Foukal silný vítr, vnímal jsem, jak mne omývá dech Země, dech Gáji, cítil jsem se milován, přijímán a součástí všeho.

Příroda kolem se probouzí, zahlédl jsem první modro-fialové květy Jaterníku, sem tam květ, pak jich bylo více, až jsem přestal vnímat kolik jich je a užíval si vzájemnou přítomnost. Pak jsem potkal keř s rozevřenými květy a žlutými tyčinkami, teplo a vítr, přítomnost.

Jaterník podléška
Jaterník podléška

Později na louce jsem si vyzul boty, sundal ponožky a stál bosý v napojení na Zemi pozorujíce plynoucí mraky, světelné sloupy slunečních paprsků a burácející vítr, to vše doprovázené zpěvem ptáků. Vytáhl jsem si po chvíli zvonkohru – Koshi element Země – a první ji nechal znít jen větrem. Pak jsem ji obtočil za hlavou zleva doprava a zpět a pořád znovu a znovu, cinkala nádherně, bylo to překrásné. Pak jsem pronášel nahlas to, co přicházelo zevnitř ven. Zvonkohra zněla nádherně! Bylo to celé takové magické! Mám husinu v celém těle, když to píšu.

Když jsem pak procházel loukou, přišlo mi, že si mám změnit název profilu Aquila Jirka na FB. Požádal jsem o vedení, ať přijde ten správný název. Přišlo Aquila Jiří, pak to bylo Miluji tě Jiří, později Love Jiří a nakonec je z toho Láska Jiří. Jsem rád, cítím se báječně a úplně jinak 🙂 Cesta vede vpřed a já po ní kráčím dál 🙂 Miluji tě, Jiří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *