Pravidelné akce 2022

Všechny vás srdečně zdravím. Připravil jsem přehledný plakát našich pravidelných meditačních setkání v Centru Avasa (ul. Křižíkova 308/19, Praha 8 – Karlín (cca 170 m od Metra B a C) – meditace hudební (pondělky) i klasická vedená (pátky).

Tato setkání vnímám jako důležitá v rámci osobního rozvoje, protože nám umožňují potkat nám podobné lidi/energie/duše a také nám umožňují silněji podpořit naše záměry a v rámci vnitřní očisty jít do větší hloubky (díky silnějšímu energetickému poli, které všichni dohromady na setkání tvoříme).

Na těchto setkáních vytvářím vždy oltář převážně z minerálů a ptačích brk, který nás více uzemní a také energeticky podpoří. Proto vám doporučuji si s sebou vzít vaše náramky/náušnice/řetízky/kamínky….které si na tento oltář na začátku hodiny intuitivně umístíte, dojde k jejich očištění a nabití energiemi celého setkání. Tyto energie vás pak podpoří v dalších dnech vaší cesty.

Tato setkání můžete navštěvovat jednorázově ale z mé zkušenosti doporučuji pravidelně, kdy v delším časovém horizontu vnímáte výrazné změny ve vašich životech – pravidelně si harmonizujete čakry a energetické dráhy v těle, navyšujete si své vibrace, máte podporu z energetického pole skupiny ve svých záměrech a získáváte stále větší nadhled nad svým životem.

Změny můžete pocítit již po prvním setkání, otázkou pak je, zda si přejte na sobě dál pracovat nebo spíše jste setkání navštívili pro jednorázovou očistu/relaxaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *