Životní číslo a mistrovská čísla

Z data narození lze odvozovat vaše osobní životní číslo, někdy též nazývané „číslo cesty života“. Vědět jaké mám toto číslo je vcelku v této vědě zásadní záležitostí. V jaké vibraci jsem se zrodil, to mne bude ovlivňovat po celý zbytek mého života. Číslo cesty života/životní číslo je součtem všech čísel vašeho data narození.

Získáte jej tak, že se sečtou všechna čísla včetně roku narození. Jestli vyjde dvojciferné číslo, opět číslice sečtete. Výjimkou je výsledné číslo 11, 22 a 33, které se dále nedělí, těmto číslům se říká mistrovská čísla.

Například 11.1.2011 = 11+1+2+0+1+1 = 7

Více informací k jednotlivým životním číslům

Mistrovská čísla má jen pár vyvolených. Jedná se o čísla 11, 22 a 33. Zatímco se v jiných případech pokračuje v součtu, dokud nedostanete číslo od 1 do 9, zde se výpočet zastavuje, tato čísla jsou neobyčejná a nesčítají se. Numerologie věří, že jejich nositelé jsou výjimeční. Jsou schopni v životě vykonat velké dobro. Pokud tedy nesejdou z cesty, s jejich mocí jsou bohužel schopni páchat i velké zlo, pokud se vydají opačným směrem. Jsou to neuvěřitelně duchovně silní jedinci.

Výpočet mistrovského čísla si ukážeme na příkladu:
Narodili jste se 15.7.1973
1 + 5 + 7 + 1 + 9 + 7 +3 = 33 (vyšlo nám mistrovské číslo, proto už dále nesčítáme).

Každé z mistrovských čísel je velkým požehnáním, dává svému nositeli mimořádné schopnosti. Bohužel v některých případech to může být zároveň i prokletí.

Číslo 11 – Nadějný vizionář, kterého potrápí úzkosti

Lidé s životním číslem 11 jsou skutečně neobyčejní. Jsou to vizionáři, kteří pomáhají náš svět dělat lepším místem. Bývají to úspěšní podnikatelé, marketingoví mágové, kreativní géniové a vynálezci se skvělými nápady. Jejich předností je neutuchající energie. Tito lidé neustále něco vymýšlejí či zdokonalují. Mají dobré srdce a jsou připraveni lidem okolo sebe pomoci. Mít za partnera číslo 11 je životní výhra, nikdy vás nenechá na holičkách. Bohužel má toto životní číslo i svou stinnou stránku. Jsou to workoholici, kteří si neuvědomují, jak blízko k vyhoření jsou. Jsou tak zapálení pro práci, že se nestarají o své duševní zdraví. V pozdějších letech jim hrozí úzkosti. Také by si měli dávat pozor na to, aby jejich hodné povahy lidé nezneužili. Mají velké sny a snadno upadnou do deprese, když se jim jejich realizace nedaří.

Číslo 22 – Úspěšný byznysmen, který ale může trápit druhé

Zatímco jedenáctka je sólistou, který nejraději pracuje samostatně a i sám sebe trápí, číslo 22 je sice předurčené k velkým úspěchům rovněž, ale samo to nezvládne. Potřebuje mít pod sebou lidi, kteří mu při cestě na vrchol pomohou. Číslu 22 rozhodně nechybí odvaha a dravost. Pokud si něco zamane, tak to také udělá. Jsou to velmi soutěživí lidé, kteří touží se prosadit. Nohama stojí pevně na zemi a tvrdě jdou za svými cíli. Jsou sebevědomí a mají vůdčí schopnosti. Bohužel někdy sejdou z cesty a svoje vlastnosti využijí k nedobrým účelům. Říká se, že stejně jako jsou schopni velkého dobra, mohou páchat i zlo. Stává se, že ubližují lidem kolem sebe. Mnohdy si to ani neuvědomují, jak zle se chovají.

Číslo 33 – Duchovní vůdce se spasitelským komplexem

Číslo 33 je opravdu velmi speciální. Toto číslo nezajímá materiální svět, orientuje se čistě na duchovno. Je to skvělý učitel a řečník, kterého lidé následují. Byl mu dán dar slova a přesvědčivosti. Lidé s životním číslem 33 jsou obdařeni skvělou intuicí, díky které se správně rozhodují v krizových situacích. Duše těchto lidí je čistá a jejich srdce dobrota sama. Upřímně jim na druhých záleží a nesnesou pohled na nespravedlnost a příkoří. Tyto schopnosti jsou skutečným požehnáním, lidé s tímto číslem vykonají na světě spoustu dobra. Bohužel ale mnohdy za cenu, že obětují osobní život. Mohou trpět tzv. spasitelským komplexem, kdy se snaží všechny kolem sebe zachránit, přičemž to není reálné, což si odmítají připustit. Selhání v tomto ohledu berou jako své vlastní. Mnohdy trpí vnitřním smutkem, když vidí stav, ve kterém se společnost nachází.

A proč o těchto číslech píši? Měl jsem cca před 3mi týdny uvědomění k těmto číslům. Mé životní číslo je 33, podle adresy je číslo 22 a číslo bytu 11. Uvědomil jsem si, že mne po celý život doprovází lidé s mistrovskými čísly. Ne každý je schopen tu sílu tohoto čísla zvládnout a využít ji v každodenním životě. Proto někteří z těchto lidí utíkají před svou silou a jsou hluboko v závislostech, používají tuto svou přednost destruktivně. Někteří ještě spí a nejsou si vědomi této síly. Také jsem si těmito fázemi prošel, každopádně při meditacích s lidmi s mistrovskými čísly jsme měli mnohem intenzivnější prožitky, jednodušeji jsme odstranili bloky a otevřeli svá srdce, spolu více záříme světlem a láskou. Za dva měsíce společné práce jsme udělali kvantový skok v našem vědomí a prožívání života. Toto zpětné uvědomění vnímám jako velmi důležité a jsem za to vše moc vděčný.

Více o numerologii například v on-line kurzu mé kamarádky Blanky Demčákové, Typologie osobnosti podle duchovní numerologie nebo živých vysílání SilvieRei na youtube.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *